za 20-08-2016

Tornooi PU13 in Leeuwkens Teralfene

Na een Driekwartier durende rit op zaterdagmorgen stonden onze spelers van dienst op de terreinen van Teralfene,
De 11 koppige selectie van de PU13  was klaar om van dit tornooi een succes te maken. Door het forfait van 1 ploeg viel er in de voorronde 4 wedstrijden te spelen met daarna de finalewedstrijden

Onze eerste wedstrijd, tegen Denderleeuw die eindigde op een 0 – 1 eindstand. Een sterk begin voor onze ploeg. Veel balbezit en weinig kansen weggegeven toch wou de bal niet tegen de netten. Met nog 2′ spelen kregen we nog een vrije trap op een afstand van een 15m die Jarni heerlijk binnen duwde
Met 30′ rust moesten we spelen terug spelen tegen Anderlecht, De spelers werden gewaarschuwd voor de snelheid en kracht van de RSCA jongens
van de tegenstander, maar toch op het veld hadden de spelers te veel stress en leverde de bal met momenten te gemakkelijk in naar de spelers van Anderlecht. Toch was het Waasland-Beveren die het eerste doelpunt scoorde in de 15de en laatste minuut, Toch scoorde Anderlecht nog de gelijkmaker en scoorde de 1-1 in de blessuretijd. Met nog een fantastische redding van onze doelman Mattis kreeg W-B geen 2de doelpunt binnen. Niet onverdiend want Anderlecht was de betere ploeg in deze partij.
De 3de en voorlaatste oefenmatch speelde we tegen Beigem. Onze ploeg had de opdracht gekregen snelle druk te geven op de 1ste en 2de bal en dat resulteerde al snel in een doelpunt! Na 1,30′ stonden de Geel-Blauwe al 1-0 voor en gaven geen 1 kans weg aan Beigem. 15 minuten balbezit leverde dan ook een 0-7 score op met doelpunten van Andres en lev ! SOnze verdeging Milan, Evert en Yauke zat goed in elkaar en gaven niet te veel weg
De laatste wedstrijd was op papier een overbodige wedstrijd want W-B zat al in de finale op dit tornooi. Toch legde we de hoofdjes samen en de spelers gingen nog eens alles geven in de laatste voorronde match. Jasper kon de trukendoos boven halen en kon enkel knappe bewegingen laten zien Waasland speelde een sterke partij en kwam na enkele minuten spelen op een 1-0 voorsprong. Vanaf dan nam Waasland het in handen en het werd na 10′ spelen 0-2 met knap samenspel en een schitterend doelpunt in de winkelhaak van Gilles.

De Finale werd gespeeld alweer gespeeld tegen RSC Anderlecht
Al snel namen we de wedstrijd in handen en speelde aanvallend voetbal.
Gilles werd diep gestuurd en ging 1 tegen 1 met de doelman van Anderlecht die ging met 2 voeten vooruit naar de bal maar de scheidsrechter bewoog niet, Waasland kreeg nog enkele kleine kansen maar werd niet omgezet in een doelpunt. Anderlecht had ondertussen meer balbezit en kreeg een poging die knap gered werd door onze keeper Arno. Na 10′ was het dan toch Anderlecht die met een gelukje door de benen van onze keeper speelde 0-1 Nick die zijn tegenstander te snel af was werd nog hard tegen de grond gewerkt maar weer bewoog de scheidsrechter niet. Anderlecht kreeg nog enkele kansen. En W-B duwde Anderlecht achteruit. Anderlecht probeerde niet meer te voetballen en speelde steeds de bal naar hun doelman. W-B sloot zo de finale af met een 0-1 verlies en behaalde zo de 2de plaats
er zat in de finale meer in voor onze jonge leeuwen maar helaas.
Onze spelers hebben geknokt en hard gewerkt voor deze finale en hebben dit allen top gedaan .

WB

Spelers die meespeelde met de PU13 :

Nick, Andres, Yauke, Milan, Evert, Lev, Jasper, Gilles, Mattis, Arno, Jarni

Coach: Ignace Van Gasse
Delegee : Michel Maes